Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Brightvar.bid virus

Zdravím... mám problém... mám nový pc nic warez jsem nestahoval nikam na pochybné stránky jsem nelezl ale stejně se mi do pc dostal virus.Vždy když zapnu pc načte se chrome naskočí stránka Brightvar.bid... mbam nic nenašel ani eset... na netu jsem našel že to snad prý dokáže odstranit nějaký unhacked ale ten to právě taky nenajde... nechápu to... dokáže mi prosím někdo pomoci ? Už si vážně nevím rady :(

Šéfe já se v pc vážně nevyznám... omlouvám se že vypadám jak blbec.Tohle jsem zkoušel ale ten spyware hunter nebo co to je to taky nenašel jen nšel nějaké infikované cookies ale stejně nešli odstranit protože ten program si musíte zakoupit aby jste mohli odstranit ty hrozby.. jinak vážně nevím omlouvám se ale byl bych rád kdyby jste mi s tím pomohl ten pc jsem si platil sám a jelikož nejsem ještě plnoletý a nevydělávám tak to pro mě byla dost velká suma

Myslel jsem internet explorer... odinstaloval jsem chrome a potom to začalo místro chrome dělat na explorer... no doufám že jsem to vyřešil... obnovil jsem systém pomocí bodu který jsem měl před tím kvůli stažení aktualizace windows... asi to je prasárna ale jde to... a doufám že to nejde jen tak na oko a zas se ten šmejd neukáže.A taky doufám že jsem si nějak nezpomalil pc tím jak jsem ted stahoval ten spyware hunter, un hack me, malware bytes, adwcleaner a eset....

Nic z těch na konci uvedených programů by se neměl spouštět automaticky,pak to bude brzdit spouštění. Všechny odinstaluj a mrkni do správce programů,jestli tam není nainstalováno ještě něco,co jsi sám neprováděl.