Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obraz má žlutý nádech

Zdravím, koupil jsem starou HD 7950 kartu a po vložení do pc (deska Pegatron 2AD5) najíždí obraz v žlutém odstínu. Tohle se děje už od biosu, takže celý bios je taky žluto černý a prakticky je potlačená bílá barva. Do pc jsem zpět vrátil r7 250x a barvy jsou ok. Vylučuji teda monitor. Obě karty připojuji přes VGA kabel monitoru s DVI redukcí.
Neví někdo kde by mohl být problém?
Ovladače grafiky i desky nainstalované. Napadá mě update biosu ještě... setkal se někdo s tímto problémem?

chybi modra slozka, pravdepodobne chyba te karty (na DVI-I je i analog RGB z ceho vam vyrobi ta redukce RGB VGA), nemate moznost vyzkouset s nejakym normalnejsim monitorem ktery ma vstup uz digitalni, ne VGA? Jeste teoreticky chyba DVI-I/VGA redukce, ale spis bych cekal ze je vadna karta/jeji analogovy vystup, digitalni (DIV, HDMI) bude pravdepodobne v poradku.