Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cena nepoužívaného notebooku?

Ahoj, přesně 3 roky zpět, jsem si zakoupil tento Acer Predator 17: https://www.alza.cz/acer-predator-17-d3850460.htm za 40 tisíc.
Pravda je, že za celé ty 3 roky, jsem na něm strávil tak maximálně 30 hodin celkově, zbytek času se na něj prášilo ve skříni.

Zajímalo by mě, jakou by měl v dnešní době cenu a zda se do toho dá započítat i fakt, že je částečně netknutý.
(notebook měl původně být jako dárek, ale nakonec mi zůstal doma a já jsem ho neměl jak využít, tak to jenom, kdyby se někdo ptal proč)

Díky za odpověď.

Záruka uplynula,takže dost riskantní koupě. Asi každý dá balík peněz na stroj s plnou zárukou. Ty by jsi musel být hodně levný a to se ti nevyplatí. Zcela určitě už pochybný stav baterie,což je také drahá položka.