Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem herni zidle do 5,5k

Ahoj,

shanim herni zidli do 5500. Vubec se v tom neorientuju. Je neco, na bych si mel pri vyberu davat pozor?
a pomohli bysme mi, prosim, nejakou vybrat?

dekuju :)
Změna kategorie, původně: PC sestavy. Nechceš PC sestavu. (karel)

Důležitá je nosnost - tím je dané, jestli je v kříži použitý plast (nosnost cca 80 kg, rovrzeš ji za pár měsíců) nebo poctivé železo (nosnost nad 100 kg - čím vyšší, tím lepší). Doporučuju osobní vyzkoušení; to, že se ti v něm špatně sedí, poznáš skoro hned.
Asi před 10 lety jsem si koupil "neherní" křeslo, které jsem si osobně vyzkoušel v jedné místní prodejně nábytku, nikd ena internetu jsem jej nenašel. Cena asi těch 5500, nosnost 130 kg, zatím ani známka rozvrzání.