Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se soubory na HDD

Zdravím, mám takový problém, na jednom HDD mám filmy a všechny jednotlivé soubory ukazují velikost 11 kb, jdou normálně spustit, ale když je přesunu jinam tak už ne. Soubory co byly v nějakých složkách jsou OK. Nevíte co stím? Díky

abc.avi.exe - nie je videosúbor! Je to zavádzač pre daný videosúbor. V ňom je cesta uloženého videosúboru - buď na HDD, alebo niekde na sieti. Presunom sa vymaže nastavená cesta.
V TC asi nemáš nastavené zobrazovanie skrytých a systémových súborov.
https://spacemonger.en.softonic.com/?ex=BB-527.3
Pozri sa pomocou tohto, či tam niekde nie sú skryté súbory s rovnakým názvom abc - to by mal byť originálny videosúbor.
Otázne je, odkiaľ a čím to "sťahoval", prípadne to video vytváral.