Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem instalacia win

zdravim, notebook ma taky problem že sa snim nedostanem na pracovnu plochu (je nepoužitelny), len pri zapinani mi vyskoci okno že V SYSTEME WINDOWS NEJDE POCITAC AUTOMATICKY OPRAVIT, KLIKNUTIM NA TLACIDLO DOKONCIT UKONCITE PROGRAM A VYPNETE POCITAC. zrejme je poskodeny windows a tak by som ho chcel preinštalovať, možem to urobiť tak že z torentu (viem že warez sa tu neriesi,prosim čitať dalej), skusiť ho nabootovať na usb, dať do ntb usb,pokusiť sa nainštalovať a potom pomocou použitia product key stiahnut legalny win alebo len ten nelegalny rovno pomocou neho aktivovať? ešte som niečo take neskušal preto sa pytam, ak mate lepši napad tak napište, ďakujem

tu nejde o radu ako ho ukradnuť, ale ako nainštalovat ten win,ja mam product key, čislo na spodnej strane ntb,ale ako ho zadam do ntb ked sa mi nezapne,takže nejak potrebujem preinstalovat prv,chapes? ked som si pri kupe ntb zaplatil za ten win,tak prečo by som mal kupovať novy? ,hluposť nie?

Tvůj popis problému nebyl zcela srozumitelný. Na tvoji potíž existuje funkce "Recovery". Pokud byl již OS nainstalován při koupi. Zkus jít na ofiko stránky MS,tam je možnost stažení OS,ale podmínka je, zadat legální key. Alespoň si ověříš,že ti prodejce prodal pravou verzi.

ten tag tam nevidim, zadal som model,ale nenasiel som tam to co potrebujem,a ked som cital na ich stranke ako postupovat pri instalacii bez cd tak napisali v zaciatocnom kroku aby som ho vlozil do mechaniky...jak u debilov...čital som aj že k ntb bolo vraj cd so softwerom od dell,cd ale žiadne nemam... neviem ako to riesit

Ty jsi Tatar ? Sám uvádíš stránky MS,kde je přímo návod,jak vytvořit instalační médium a potom napíšeš že nevieš ako to riesit ? Otevři si tebou odkazovanou stránku na stažení ISO Win.7,zadej platný serial a začni.

dal som tabulku manualy reinstall the windows 7 OS a steps to manualy isntal win7 a potom reinstall without disk a napišu : Insert the Dell Resource CD/DVD that came with your computer or browse to the Dell Support page and enter your Service Tag or select your Dell product for a concise list of drivers for your computer. , cd ktore nemam a stranku na ktorej som to nenašiel

ano vravel som, piše že skusal to (jeden znamy,jeho ntb) , ale ze nema ziadny bod obnovenia,vraj mu toto vypisalo.......Rozmyslam inak, ja mam kupeny win10 na usb, dalo by sa to urobiť tak že ja mu dam to usb,on by to cez to nainštaloval a zatym by si aktivoval win cez jeho product key ktory ma na ntb? alebo sa s instalaciou rovno aktivuje win?