Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Registrátor SK domény

Dobrý deň, mohli by ste mi doporučiť nejakého "dobrého" registrátora SK domény? Aké máte skúsenosti s "Websupport, s.r.o. [SK]" a o "Webglobe - Yegon, s.r.o. [SK]"?

Hrozne...pred nedavnom som riesil migraciu domeny v ramci websupportu od firmy co ma u nich virtualny server, kde bezala ta domena a zakaznik chcel od nich odist pod samotny websupport.
Stalo ma to asi 5 dni telefonovania, pisania a dohadovania az kym sa ukazalo, ze to nakoniec predsa len ide.
Vyborny registrator som ja, obcas totizto platim domeny zakaznikom a zabudam im posielat faktury;o).
Btw co chces od registratora? Jeho jedinou ulohou je zaplatit raz za rok domenu.

chcel by som iba doménu (SK a možno aj COM) za dobrú cenu a aby neboli problémy práve ako ty spomínaš, že sa migracia domény trebárs (ne)riešila týždeň.

Ako "Ing. Ivan Gerši [SK]" (n4all s.r.o.) som zvažoval. Ešte som rozmýšlal aj nad "SWAN, a.s. [SK]"

Migracia domeny nie je otazka na registratora, ale aj na poskytovatela webhostingu. Tu bol problem ten, ze Websupport mi povedal, ze mam oslovit sucasneho "majitela" domeny, cize firmu, co ma u nich ten virtual a hostovala domenu a majitel povedal, ze on nevie, co ma robit lebo nevie kam ma "presmerovat" domenu. Maslo na hlave mal v tomto pripade Websupport samozrejme, pretoze cela akcia mala byt o tom, ze si v ramci svojich DNS serverov mali presmerovat domenu zo servera XY na XZ.
Bohuzial ich podpora totalne zlyhala, az na neviemkolkaty telefonat to konecne zdvihol niekto kto to cele spravil (cize vytvoril nove zakaznicke konto u nich a preniesol tam celu domenu spolu s novym hostingom).