Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jde vytvořit Hotspot?

Zdar borci.

Mám otázku. Mám kolej, kde není wifi. Je tam pouze přípojka k RJ45 a problémem je, že tam jsou 2 přípojky pro 3 lidi. K tomu, abychom se mohli připojit, je třeba zadat MAC adresu počítače. Více o přípojení zde: https://dokumenty.osu.cz/cit/koleje/pripojeni_na_kolejich_2013.pdf

Zajímalo by mě, jestli jde z NB pak udělat hotspot, na který se půjde normálně připojit s více zařízeními. Podle mě by to neměl být problém, ne? Bohužel nemám kabel a nemůžu to rovnou vyzkoušet.

Díky za rady! ;)

Ist by to malo, tvoj nb by mal skryvat pc pripojene k nemu, takze maximalne budes musiet klonovat mac adresu ak je pripojenie viazane na inu. Ale okna nikdy nevedeli poriadne routovat, takze ako dlho to pojde ti nikto nezaruci. Ziaden router na svete nebezi pod OS Windows a je ti asi jasne preco;o).
Ak ti bezi nb po pripojeni kablom na nete tak len vytvor hotspot a vyskusaj pripojit kamosov.