Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ios 12 aplikace měření

Zdravím, v nové verzi ios by se měla po aktualizaci automaticky na ploše objevit appka měření, která je pomocí rozšířené reality přes kameru měřit objekty. Na nový ios jsem právě aktualizoval, ale v telefonu aplikaci nemám a v appstoru ji pod názvem "Měření" taky nemůžu najít. Jaký je anglický název té aplikace? Zkusil bych to najít podle něj. Taky mě napadlo, jestli není problém v tom, že mám iphone 5S a můj telefon to nepodporuje. Co myslíte? Díky za pomoc.

Nazdar
- Bohuzel [iPhone 5S] neni s (ARKit) kompatibilni, dokonce i s [IPhone 6] si nejsem jisty.
- Zkus treba : https://itunes.apple.com/fr/app/qlone-3d-scanning-solution/id1229460906?mt=8, uvidis pri spusteni jestli ti napise ze mas nekompatibilni zarizeni.

Aktualizace : Tak jsem se ti po tom trochu podival aby jsi nerekl ;-) a prevdepodobne z podporovanych iPhonu jen modely :
*Zdroj Apple, zdroj_2.

iPhone X
iPhone 8
iPhone 8 Plus
iPhone 7
iPhone 7 Plus
iPhone 6s
iPhone 6s Plus
iPhone SE