Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Náhlavné slúchadlá do 300€/7600kč

Zdravím tunajších odborníkov, uvažujem nad kúpou kvalitnejších náhlavných slúchadiel. Cenový limit mám 300€/7600kč ale nechcem utratiť zato až toľko ak to nebude až taký rozdiel v kvalite čiže radšej nejaké lacnejšie. Mám audiotechnica ath m50x ktoré sú vraj najlepšie do 200€, maju najlepší zvuk aký som zatial zo sluchadiel počul ale sú nepohodlné na dlhé nosenie. Aktualne používam hlavne in-eary KZ ZS6 pretože ich zvuk je len omálo horší ako tie od AT s pohodlnostou sa im proste nemožu rovnať.

sennheiser-momentum-m2-aeg-black-d2926930.htm dosť ma zaujali tieto. Hlavne mi ide o čo najlepší zvuk, nemám rád prebasovanú hudbu. Dizajnovo mi je jedno ako budu vyzerať no taktiež je pre mna podstatné aby boli čo najpohodlnejšie. Váhovo sú o takmer 100g ľahšie čiže by nemali byť také tažké ako tie od AT.

Vopred ďakujem za rady.

dik za tip, no majú 290g je na rovnako ako tie čo mám od AT. Taktiež to má polootvorenú konštrukciu a teda neviem čo mám od toho čakať :) každopádne zaradím si ich do užšieho výberu

Kupoval som náhradné naušniky pre tie AT m50x a zobral som velúrové čiže také aké majú tie breyerdynamiky a zvuk sa rapídne zhoršil a teraz neviem či to bolo tým že tie sluchadlá nato neboli stavané alebo je to proste u každých ktoré maju naušniky tohto materiálu.

V poslednej dobe sa mi do ruk dostalo viacero produktov okolo ozvučenia ktoré neboli drahé a majú vybornú kvalitu, napríklad tie KZ ZS6 ineary za 25dolarov sa vyrovnali nahlavným AT m50x za 140€. Je na trhu dnes podobný produkt ako sú tie ineary ale sluchadlá nahlavného typu?