Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DVD Rekodér bez DVB-2

Měl bych dotaz, zda by bylo možné nějak provozovat DVD rekordér RHT498H od výrobce LG i pro televizní signál ve formátu DVB-T2.
Připojením klasického set top boxu budu nejspíše moci nahrávat jen z Tel. kanálu, který bude na set top boxu nastaven. Poté nebude možné bez ručního přepnutí na jiný kanál využívat automatické nahrávání z různých stanic.
Nyní využívám DVD rekordér pro nahrávání programů (cca. 15) v týdenním programu a samozřejmě i z různých Tel. stanic.
Bude toto nějak možné ošetřit?
Je i případně zakoupit jiné zařízení pro tento účel?
Set top boxy jsou samozřejmě i duální s možností připojení externího HDD , ale moc mi nevyhovuje jejich omezené nahrávání. Potřebuji alespoň 15 různých pořadů stabilně nastavené k nahrávání v týdenním režimu. Toto jsem zatím u žádného zařízení nenašel.
Klasické DVD rekordéry či Blu-ray zařízení nepodporují DVB-T2 tuner. Tyto zařízení se také již ani nevyrábí údajně kvůli ochraně autorských práv.

Jasně, dvoutunerový STB by byl nejjednodušší řešení. Zatím jsem ale nenašel tem aby mi vylovoval.
Na několik jsem se již i díval, ale vždy měli pro naprogramované nahrávání jen malý seznam položek (8-10) časovačů.
Já potřebuji min 15 naprogramovaných programů v týdenním režimu.
Bohužel v návodech většinou nepíší, kolik různých časových nahrávání se dá dopředu naprogramovat a v obchodech také většinou neví.