Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cashino ptp II bluetooth tlačiareň

Kúpil som si bluetooth tlačiareň cashino ptp II, spárujem s mobilom, tabletom, s čímkoľvek, všetko je OK.
Mám registráciu na https://vrp.financnasprava.sk a keď to chcem vytlačiť tak to žiada ich dopredu nadelené tlačiarňe ktoré sú absolútne predražené.

Je tu možnosť uložiť bloček do formátu .PDF

Nastáva problém keď to chcem vytlačiť. Mám Iphone 5. Bluetooth zapnutý, spárovanie úspešné, dám tlač tak mi nedá na výber Bluetooth tlačiareň.
Inštaloval som ovládače, ale ani jeden nefunguje ako má.
Potreboval by som appku alebo program do Iphone 5 kde to bude vedieť vytlačiť .pdf formát bločeku cez bluetooth.
Skúšal som asi 15 appiek, každý žiada drobné na plnú verziu. To by ani nebol problém lenže mi to tlačí bez správneho kódovania, bez čiarok, háčikov atď.
Na ofik stránke tlačiarňe sa dajú stiahnuť ovládače ale iba na PC.

Ja som už normálne hotový, neviem ako mám postupovať ďalej.

mal si si overiť,s ktorými aplikáciami pre ios je tlačiareň kompatibilná, napr.predajci alza,ts bohemia a spol majú zoznam certifikovaných,overených aplikácií pre android,ios,win na tlačenie dokladov s podporou regionálnych znakov,pokial výrobca neponúka základné kext ovládače pre macos/ios,mimo už certifikovaných a odskúšaných aplikácií týmito velkými predajcami sa Ti nijako nepodarí tlačiareň pod iosom spojazdniť,rovnako ako keby neexistovali ovládače alebo obslužné aplikácie s internými ovládačmi pre android alebo windows....