Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zaklinač 3 občas trhá obraz a dropuju snímky

zdravim vás chcel by som sa spýtať mám pc zostavu: graficka karta radeon rx 570 oc
procesor:Amd ryzen 2600
ramka: 8gb hyper x
A mám problem mám nastaveneho zaklinača na high textury,nvidia hair works off a pár veci na medium,a trhá sa mi obraz, a občas pada fps z 60 na dákych 53 ale posobý to rušivo neviete kde može byt problem, mám nainštalovaný najnovší driver na grafickej karte.Počítač nemá ani 2 týždne. Dakujem za každu radu a pomoc.Fakt ma to hnevá dal som za to dost penazí a trhá ti obraz a dropuje fps.
.
:

The Witcher™ 3: Wild Hunt may experience stuttering during gameplay.

tohle nedávno psali v ovladačích jako known issues, či to reálně opravili nevím, ale problém může být, že pokud reinstaluješ ovladače, tak se smaže cache shaderů, které se musí generovat znovu, což způsobuje vyšší zátěž CPU a disku, takže stačí hrát hru a plynulost se bude zlepšovat až záseky úplně zmizí.