Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rezervace notebooků a PC zapůjčených při VOLBÁCH

Od firmy Terastore dostávám pravidelně nabídky na nákup NB a PC zapůjčených k volbám. S ohledem na "váhovou" kategorii firmy a obsahu nabídky, kde jsou většinou několikaleté staré "špeky", mi něco takové přijde málo pravděpodobné. Kdyby to nabízel DELL nebo HP, případně nějaká jimi delegovaná firma, tak to chápu, ale toto mi přijde jako čistě reklamní trik. Má někdo jiné vysvětlení?

Rezervace notebooků a PC zapůjčených při VOLBÁCH

Ona už i možnost nákupu a dodání teď týden před volbami je podivná,proč ne až po volbách?To těch kusů mají tolik a doprodávají stále zbytky po minulých volbách?Asi fakt jen pokus o reklamu,něco jako jinde "Totální likvidace skladů,všechno musí pryč!"

Oni tohle dělají pořád - každé volby. Jde o prodejce repasované techniky, občas se tam něco slušného (resp. s dobrým poměrem cena/výkon) najít dá, ale obvykle nemají nic skvělého a je zcela namístě se podívat i ke konkurenci - třeba C-C či VT.

Mě se na tom nezdá, že by nějaká celostátní organizace spolupracovala s podobnou malou firmou. Také nechápu, na co je při volbách zapotřebí mít NB, PC a tiskárny, jelikož jsem se nikdy nesetkal s tím, že by ve volební místnosti byla nějaká IT technika. A pokud je zapotřebí něco na odeslání výsledků, tak také pochybuji, že by se to řešilo lokálně přes podobné firmy, a ne centralizovaně přes nějakého většího poskytovatele IT řešení.

Já mám s tím zkušenost z minulých voleb, co se volil prezident. Kupoval jsem si od nich po volbách repasovaný notebook a vše OK - cena byla zajímavá. Od kamarádky z děčina vím, že se jim tam o volby starali, sedí ve volební komisi. Co vím, tak jim rozvezli notebooky a tiskárny pro zapisování těch hlasů a pak si je zase odvezli. Tiskárny byly funglovky a notebooky již použité. Takže za mě OK.