Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ktory telefon z tychto vybrat

Rozhodujem sa, ze zoberiem telefon na pausal a co som pozeral z ponuky u operatora prichadzaju do uvahy Huawei P20 lite, Motorola Moto X4 a Samsung Galaxy A8 (2018). Teraz mam Sony Z2, ale nie som s nim spokojny signal mi neustale vypadava a casto krat som nemal signal na miestach, kde ini mali signal bez problemov, preto napriklad o Sony XA2 ani neuvazujem. Hlavne aby mal telefon dobry signal na telefonovanie aj mobilny internet, nesekal sa, cize stabilny vykon, pouzitelny fotak.
Poradite? Dakujem

Byl jsem pred casem pred stejnym vyberem, ve finale trosku osudem jsem zustal u [P20] ale jinak bych zvolil : [Samsung Galaxy A8] (2018) kvuli OLED (Super AMOLED) Eyefinity obrazovce a dobré baterii, fotoaparat ti netroufnu rict, ale co jsem mohl zkusit bez svetla foti prakticky stejne a pres den to vyjde +- nastejno.
* U té motoroly nevim ,nevidel sem.