Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Porucha HW (CPU nebo fans?)

Zdravím vás všechny prosím moc o radu...

Mám cca 5 let starý PC. Asi před 3 měsíci začal problém ohledně podivného vrčení zřejmě ventilator? Netusim bohuzel.
Zvuky jsou nepravidelné, docela hlasité, někdy jsou linearne vkuse slabší někdy hlasitější po kratších intervalech.
Dnes při hraní hry jsem pozoroval ony anomálie i na výkonu procesoru. Hra mi běží plynule (vytizeni CPU 70% hra mi běží skvěle) najednou zacne ventilátor vrcet (vytizeni CPU spadne na 30% hra se začne sekat) tento proces se objevuje spontalne v prubehu hraní. Vrčení je i když je PC v klidu není spuštěna žádná aplikace.

Setkal jste se někdo prosím s tímto problémem ? Děkuju vám moc za vaše odpovědi

Pokládal jsem vás tady za odborniky moje chyba .... Z některých odpovědi bych nejraději zvracel. Raději se zeptám než se do něčeho pustím ne? Naco platit servis když si lze pomocí svepomoci. Jsem amatér co se týče PC tak nechápu reakce některých jedinců tady...