Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekání počítače

AHoj, mám problém s počítačem, při normálním chodu se na sekundu zasekává, pak zas běží dál.. třeba 7x do minuty. Nevíte čím to je?

Nejspíše vadou nějakého HW. Bohužel postřehy detailnější žádné,tak postupuj formou výměny všech komponentů,co se dají měnit. Práce hrozná,ale jinak dostaneš tady hafo teoretických návodů bez podložení. Někdy to u pomalejší mašiny může dělat antivir,či probíhající aktualizace.

Už někdy ten krám (=blíže neurčený PC s blíže neurčeným OS) šel bez sekání?
Pokud ano, tak co se dělo před začátkem sekání?
Nejjednodušší rada - pomocí bodů obnovy se vrátit do doby, kdy to nezlobilo.