Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DVB-T zly signal

Ahojte, riešim jeden problém ohľadne DVB-T. Izbovú anténku mám položenú na PC case, pretože mám najlepší signál okolo 95-97% akonáhle spustím PC kvalita signálu klesne na 30% a obraz sa zasekne a zakockuje. Skúšal som, či to nie je to monitorom, ale nie je pretože som ho aj vypol. Keď je PC vypnutý tak obraz hneď naskočí na 97%. Mám to v izbe.
Prosím o radu.
Ďakujem.

čínské pokojové antény mají vlastní anténu s nulovým ziskem, ten se celý honí zesilovačem a dá se čímkoliv zarušit.
v pc běhají sběrnice na stovkách mhz s vyššími harmonickými.
není divu že aktivní anténa položená na běžícím pc není schopná normálně fungovat.
dej si pc jinde a hledej normální místo pro anténu.

Přesně tak,pokojové antény mají jakýsi širokopásmový zesilovač,který,když je slabý signál,tak zesílí vše co zachytí. V tvém případě rušení z PC. Anténu dej k oknu,nebo opravdu venkovní,ale s tou počkej,až bude za nějaký rok jasné,které muxy a na jakých kanálech ve vaší oblasti chytneš.