Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypnutí bublinkového překladu

Mám firefox verze 53. a když nechám na okamžik myš na slově které není české tak se objeví bublina s překladem do češtiny a já se ptám jak to vypnout nebo nastavit delší prodlevu ? někdy to obtěžuje musím kliknou na levé tlačítko myši abych mohl pokračovat například posunutí stránky kolečkem díky

Podobný nesmysl nabízí i Facebook,kdy slovensky psaný příspěvek otravně doplňuje rada - přeložit ? I jakýsi prohlížeč,jméno mi vypadlo,zase furt nabízí (otravně) přeložit tuto stránku ? Existují i jiné věci na prohlížečích,které autoři považují za chytré,ale efekt je takový,že tam akorát jezdí různé podstránky,otvírají se podokna,které nikoho nezajímají a různé hloupé dotazy,prostě uživatele akorát nasírají. Vrcholem jsou různí teplouši,jejichž podobizny vyjedou při prohlížení eshopů s primitivními dotazy - jsem online,jak vám můžu pomoci a podobně.