Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Flasdisk USB 2 Terabajty nejde naformátovat

Mám nový Flashdisk USB 2TB. Před uvedením do provozu vyžaduje naformátování. V systému jsem jej nastavil pro "výkon", ale nedaří se mi jej naformátovat ani na exFAT ani na NTFS. Stále píše "Formátování nebylo možné dokončit". Toto se děje jak v systému Windows XP SP3, tak i ve Windows 7. Může někdo oradit ?
petrdepoě@seznam.cz

Změna předmětu, původně: Flasdisk USB 2 Terabajty (host)

To jsi ten USB klic koupil u vietnamcké mafie nebo na amazonu ?
* Existuje i spravce disku (tedy nemusis vylozene pouzit ten integrovany ve windows) pro tvorbu a upravu oddilu, ale realna hodnota konci po "prvnim" formatovanim nekde na 16/32 nebo nepojede vubec, nebo ti odpali mustek.

Je to skutečně Flasdisk USB, který měl uvedeno, že je to disk exFAT s kapacitou uvedenou ve vlastnostech 1,86 TB. Ale při tom vypisuje, že je třeba jej formátovat. Při formátování dojde po cca 40 minutách na skoro 100% a pak vypíše tu zprávu, že formátování nebylo možné dokončit.

Toshiba DT01ACA200 skutecne NENI FLASHDISK. pomohlo by ak by si sem vlozil foto zazracneho 2TB USB flashdisku.
Napoveda - USB flashdisk vyzera takto - https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/1/17/SanDisk-Cruzer-USB-4GB-ThumbDrive.jpg/1200px-SanDisk-Cruzer-USB-4GB-ThumbDrive.jpg
HDD Toshiba DT01ACA200 vyzera takto - https://cf5.s3.souqcdn.com/item/2014/04/07/68/06/82/0/item_XL_6806820_4489947.jpg

Na netu jsem hledal ten disk a opravdu by to měl být pevný HDD 3,5" 2TB. Je možné, že nějaký výrobce použil stejné označení i pro USB Flashdisk. Pokud to je ale falešná Toshiba, tak by se asi mohla soudit. Ale je divné, že při testu z programu Mini Tool Partition ukazuje, že všechny sektory jsou v pořádku a že se také ve formátu NTFS dá jakkoliv rozdělit na menší oddíly. To znamená, že se dají měnit parametry Flashdisku. Zkrátka je to záhada.

No USB flashku ještě poznám.Tak hloupý zase nejsem. Je to klasický kovový flashdisk bez jakéhokoliv vnějšího označení. Délka 4,5 cm, profil jako port USB s otvorem pro navlečení třeba na kroužek na klíče. Označení Toshiba DT01ACA200 má jenom v systému.

Náš tým bude tvrdě pracovat, aby vám přinášel další profit tím, že vám zajistíme nejlepší a nejvíc vzrušující dostupné výrobky. Jsme přesvědčeni, že vás zážitek z nakupování by měl být jednoduchý a zábavný.

Zážitek byl poskytnut, ke vzrušení možná došlo taky. Co víc za ty peníze chtít?

Tak jsem objevil prográmek HP USB Disk Storage Format Tool 2.2.3.exe. S ním jsem disk 2T naformátoval na FAT32. Po kontrole byly všechny sektory v pořádku. Nakopíroval jsem na něj 38 filmů. Vše bylo v pořádku. Ale po odpojení z USB se značná část dat ztratila. Takže to vypadá na to, že je to asi nějaká vadná série těch "drahých" disků. Jinak by se na něj nedalo zapsat cca 900MB dat. Možná, že některé z té série budou plně funkční.

Pokud odpojení přežilo asi 900 MB, je to další z důkazů, že to je reálně 1GB úložiště, co si hraje na víc. Kolik jich ještě bude potřeba? Ano, je to vadná série s chybovostí 100 % a shodou okolností budou všechny z té série vykazovat chybu po zapsání 900 MB. Není potřeba dál ztrácet čas pokusem o opravu něčeho, o čem tu spousta lidí naprosto jasně píše, že jde o podvod, ne o závadu. Bouda na neznalé důvěřivce, nic víc.

Nuž - tak to si teda poriadny jeleň. Nakopíroval 38 filmov a keď kontroluješ, odrazu tam nie je ani 900MB - teba nenapadlo, že to kopíruje do "slučky" - ak príde na koniec, začne kopírovať odzačiaťku pamäťového priestoru a prepisuje už uložené.
Tá tvoja super fleška bude mať na 100% kapacitu 1GB!!
Inými slovami - je to ŠMEJD!

No na smůlu a vadnou serii můžeš věřit dál,ale asi sám,protože je to jasný podvod.Můžeš si ho ale sám zdarma otestovat:https://www.geckoandfly.com/22803/detect-fake-usb-flash-drives-sd-cards-ssd-disk/
Je to alespoň na USB .0/3.1 nebo spíš jen USB 2?Protože tam bys ty 2TB dat kopíroval fakt hodně dlouho (skoro 6 dní nonstop).
A používat 900MB oproti 2TB je velký rozdíl,to sis mohl koupit třeba nějakou rychlou flashku USB 3 za 120-150 korun se zárukou min.5 let.
http://www.businessit.cz/cz/jak-si-koupit-falesny-256gb-usb-flashdisk.php
http://fakeflash.cz/