Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem resetování pc

Zdravím,
Poslední dobou se mi PC občas resetuje a napíše to nějakou modrou tabulku kterou ani nestačím přečíst a někdy zase se sekne a pípá a musím ho resetovat, Ale začlo to dělat zničeho nic, žádný hardware ani softvare sem tam nedaval...
Mám, Základní deska : MSI P6N SLI , čipset : nVidia nForce 650i SLI SPP , Procesor : Intel Pentium D 940 a 3200 MHz , Ram : JetRam 1024 2x DDR2 , Graf. karta : ASUS X 1950 ..... tak jestli byste mi mohli poradit čím by to mohlo být .... předem děkuji za odpovědi ..

Ked sa sekne a pipa tak moze byt problem prehrievanie, skontrolovat teploty (napr. program speedfan), skontrolovat chladice...
Inac to co uz bolo pisane, opisat typ/kod chyby z modrej obrazovky, prip. aj viackrat a porovnat ci na tej modrej obrazovke je furt iste, alebo furt nieco ine.
A napisat kedy sa to stava (co robis s PC predtym ako to zacne pipat a co robis predtym ako nastane modra apod).