Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s připojením k WiFi

Zdravím. Při rozjezdu nového notebooku jsem instaloval různé ovladače, načež se objevil problém. Při instalaci WLAN ovladače mi vyskočilo okno s textem:
This device may not be present or could have been ejected/unplugged from the system. Insert or reinsert now.
Ovladač se přesto nainstaloval, ale k wifi se připojit nedá (ikona signálu připojení s červeným křížkem). Po několika pokusech o zprovoznění jsem se rozhodl zkusit se zeptat tady. Ví si někdo rady? Předem díky za odpovědi.

Notebook: HP 15-ra056
OS: Windows 7 64-Bit

ta věc především nemá procesor, ale atom, takže notebook bych tomu neříkal. je to naprostá sračka.
na ten shit bych dával jen 32bit systém a doufal, že ta zoufalost jakž takž poběží.

u kterési řady hp probooků se wifi zapínalo tlakem na ozdobnou lištu s ledkami, žádnou klávesovou zkratku pro aktivaci wifi to nemělo.
zkus manuál nebo google.

co má bios společného se samostatnou wifikartou?

Je tam vidět v pořádku.

když je karta ve správci zařízení, pak moc nedává smysl ta chybová hláška.
ale ještě je druhá možnost:

Při rozjezdu nového notebooku jsem instaloval různé ovladače

...žes tam bezhlavě instaloval cokoliv, bez ohledu na to jaký je tam skutečně hw.