Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spojení několika fotek do jedné velké - mapa

Dobrý den,

měl jsem k dispozici jednu obrovskou podrobnou mapu. Tu jsem musel vrátit a tak jsem ji vyfotil. Vyfotil jsem jednotlivé části mapy. Takže ted mám několik obrázků a chtěl bych je dát dohromady v jeden celek. To mi, ale moc nejde.
Nedoporučíte mi nějaký šikovný prográmek kde by to šlo? Já bych si to představoval tak, abych měl jednu fotku a k té přiložil druhou( + tu už bych mohl natočit, seříznout)...

Moc děkuji

Na skládání fotek je řada programů, některé mají i speciální režim pro toto (zadají se všechny fotky a natočení atd. si program udělá sám). Pohledej "Skládání fotek", "Panoráma". Free: Hugin, ICE, AutoStitch, určitě další.