Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co říkáte na toto PC?

Dobrý den.
Mohu koupit PC sestavu, prý vše v záruce za 28 000 Kč..

Specifikace:

Case: NZXT S340 Bílá
RAM:Crucial Ballistix sport LT (2x8Gb)- 16Gb RAM
GRAFIKA:1080 Armor
CPU: I7 6700k
Zakl.deska: Asus z170-a
Zdroj: Corsair RM 650X GOLD
Chladič procesoru: Noctua NH-U12S

Co si myslíte? Je to dobrá cena?

Díky..

Budeš se divit ale kupuje v četně mě,před pár měsíci sem jí kupoval taky náhradní když mě chcípla,ono třeba instalace W7 na KL prkno daleko jednodušší plesknout tam DVD s driverama co je k MB přiložený než někde kopírovat drivery na flashku,jinak to je ale fuk v tomhle případě,postlá case nemá vpředu žádný sloty na umístnění čehokoliv...