Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jaké reprobedničky

Prosím o radu:

V jaké cenové relaci (případně i jakou značku či model) má teď smysl pořizovat nějaké základní reprobedničky k počítači (s integrovanou zvukovkou)?

Před mnoha lety jsem koupil nějaké za "čistapade" u číňanů a ty se časem rozpaly, teď používám léta sluchátka, ale rád bych měl zase bedny na ozvučení pracovny.

Běžná muzika na poslouchání na pozadí, základní hry, žádný audifil, ale hluchý nejsem, místnost normálně zaplněná (nikoli studio a upravovat ji nebudu), požadovaná hlasitost větší, než vestavěné repráky NB, ale sousedi nemusí mít nerušený poslech mých skladeb :)
(řekněme, že při běžném použití by mělo být možno zároveň normálně diskutovat bez zvyšování hlasu / tlumení produkce).

(Je mi jasné, že v běžném krámu mi buď nabídnou to nejlevnější bez ohledu na kvalitu, nebo to nejdražší, co uvěří, že budu ocheten zaplatit, nebo to, co jim nejdýl zabírá místo ve skladu - já bych chtěl nějaký rozumný kompromis, kdy už ta kvalita není "splašený tranzistorák v plastu", ale zároveň cena není přehnaná. Tedy ani velorex, ani mercedes, ale běžnou škodovku)

Díky.

To bude asi fakt audiofil jak fík stačí project komenty tuto kde jich je víc než dost plasťáky kde táhne všechno Woofer .:-D

Slyšel jsem hrát ty Genius co koupil kolega v práci a zvuk slušnej taky za ty prachy,Logitech/Creative v týhle relaci jsou všechno šlupky kde se dá ohánět akorát "kvalitou zpracování" nic víc a i to platit nemusí ...

Jak jsem psal a teda to upresnim, zalezi na zdroji zvuku, audio sestavu dokonce i z gramofonem ma zvlast a tam ma nejaky stereo bedny, muzu se zeptat jaky, ale nic co by se kupovalo v PC krame.
Naopak k PC chtel neco do tisicovky, co bude stacit na hry a nejake veci co si poslechne na PC, hlavni byla cena s tim, ze se spokoji s kompromisnim resenim. Tak jsem mu doporucil ty Logitech Z213, ktere mam na chalupe a vzal je teda a pak mi rikal, ze za tu cenu opravdu dobry. Tudiz zjevne tak spatne nebudou, kdyz to staci i cloveku, kterej hraje v bigbandu.

No neříkám že budou špatný v tý ceně ,ale taky nebudou v ničem lepší než ty Genius.Jak píšeš dole k Geniusum a komenty u CZC někdo si stěžuje na zvuk / kvalitu jinej spokojenej,tj kus od kusu jenže to je úplně v bleděmodrým i k těm Logitechum jak jsem postnul odkaz a daleko víc recenzí tam je.Prostě do litru to není žádná sláva u žádnejch a musím se smát když tam pak někdo píše chybí vejšky atd,nevím co by chtěli za ty prachy kašpaři.:-)