Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nvidia gtx 1060 vs radeon rx 470

Dobrý den chcel by som sa spýtať .Mám kupenu graficku kartu radeon rx 570 OC.A rozmýšlam ju vymenit za MSI GTX 1060 ARMOR 6G OCV1 s tým že si doplatím.Doplatím si iba 50 euro . Oplatí sa to vymenit ? dakujem za info

To jako že teď se to změnilo jo v dannejch hrách ? V nejnovějších to bude podobný (může si to klidně porovnat s novější RX570 kde to je jak přes kopírák s tou GTX a testy pár měsíců starý),no za mě stojí když by byla záruka třeba ještě dva roky na tu GTX vs 3 roky stará RX která to má pomalu za sebou když vemu životnost dnešnch GPU.