Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook do 18K

Zdravím,
chci se zeptat, jestli byste mi mi nemohli pomoct s výberem notebooku.

Notebook by měl být do 18 000Kč.
Bude využíván především pro práci ve photoshopu a v podobně náročných grafických programech.
Hry vůbec ne.
A byl bych rád za co největší kapacitu HDD a nevím, zda by nebyl dobrý i SSD.

Děkuji za odpovědi

Nic ve zlem, ale neznám moc grafiků, kteří by používali notebook a pracovali třeba ve vlaku nebo na WC.
Pro (nejen) Photoshop je potřeba kvalitní monitor, s vysokým rozlišením a věrným podáním barev, na notebooku to je co se týče ergonomie bída.
To samé třeba kombinace SSD + HDD. U stolního PC běžná věc, u notebooku to může být problém. O cenovém rozdílu nemluvě.