Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde volat - není signál ?

Zdar potřebuju poradit. Poslední měsíc mi blbne volání u mobilu. Když chci někomu volat , kolikrát to nejde, prostě není pípání, nic a naopak když někdo volá mě, tak mu to zahlásí že jsem nedostupný a mě jen příjde SMS že mám zmeškaný hovor, přitom telefon mám aplý a signál mám všechny čárky. Někdy to jde , někdy ne, ale většinou to nejde a člověk se mi dovolá až na podesáté atd.

Nevím co s tím, myslíte že je problém s telefonem , nebo simkou, popř. co s tím dělat ? Díky

Mal som podobný problém nedávno. SIM karta bola aktívna, hlásila 4G sieť, lenže nedalo sa nikam dovolať, hovory neboli prijímané.
Niekedy i vypadli kontakty, takže som nikoho nemal v zozname, po čase naskočili. Priame vytáčanie - bez úspechu. Všetko pod Androidom.
Vyskúšal som SIM kartu v staručkom telefóne (len 3G) - tam všetko fungovalo. Tú istú kartu som vyskúšal v inom telefóne (s Androidom) - nereagovala.
Po výmene SIMky u operátora (akcia na 5 minút) - všetko fungovalo.
Takže najskôr vyskúšaj chovanie SIMky v inom Android telefóne - ak to bude rovnaké - tak je to SIMkou a operátor by ti ju mal vymeniť (u nás po taliansky :)) - satarmo).