Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Android - nastavení určování polohy

Dobrý den,

Je možně nějak nastavit (přímo v androidu nebo pomocí aplikace), aby bylo, určování polohy, trvale nastaveno na POUZE ZAŘÍZENÍ (K URČOVÁNÍ POLOHY POUŽÍVAT GPS)?

A změnu by šlo provést pouze manuálně (android by to, sám od sebe, změnit nemohl)

Prosím Vás o radu.

Děkuji

PS. ANDROID 7.0

Nastavenia - Poloha - zapnúť - potom na Režim. A tam je na výber
Vysoká presnosť - používa GPS,Wi-Fi,BT, mobil.siete
Úspora batérie - používa Wi-Fi, BT, mobil.siete
Len senzory zariadenia - používa GPS
AGPS - nastavuje, ktoré mobilné sirete sa budú používať pri určovaní polohy
U "používa" - bude preberať určovanie polohy podľa toho, čo je zapnuté - napr. GPS+WiFi siete v okolí (nepripája, len určuje, kde sa daná sieť nachádza), + to isté BT, + mobil. siete - podľa bunky mobilných operátorov.....
Takže - vyber si.