Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vadná WiFi karta v NTB?

Zdravím.
Mám tady NTB HP 250-G3. Má velice slabý příjem WiFi signálu, abych se připojil, musím být přímo u přístupového bodu. V NTB je WiFi karta Ralink RT3290. Je do ní zapojen jen jeden kablík (černý), ale asi to tak má být, co jsem našel videa na youtube (v čase 3:28 rozebírání tohoto NTB), tak tam je to také tak. Máte zkušenosti, zda je spíše vadná ta karta, nebo třeba zlomený ten černý kablík (v pantech)?
Ovladače v NTB jsou nainstalovány (OS Windows 7).
WiFi přístupový bod je v pořádku.
Díky.

[Ralink.jpg]

Já ho opravoval holce. Jak píšeš měla strašně slabej signál, a káblík byl zlomenej v pantu (taky má jen jeden). Ještě ho můžeš zkusit zapojit so druhýho konektoru. Ale já musel káblik oholit a napojit je to strašná práce má dvě vrstvy a novej kupovat by se nevyplatilo.