Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyber sietovej karty s WiFi

Zdravim. Potreboval by som pomoct s vyberom sietovej karty s WiFi. Neviem ake su tam dolezite parametre. Router je od pc vzdialeny cca 5m, ale steny su dost hrube.

i5 8600k
msi z370 sli plus

Jsi nasraný na blbou stranu. Já ti chci jen pomoct. Powerline bude na stejné fázi "v zásuvce" podstatně agilnější, než nějaký fifi bazmek přes patro a čortvíjaké zdi. Kabel je ideální řešení, ale tady budeš muset vrtat do zdi či využít stávající lišty. Čemu nerozumíš?

... ale steny su dost hrube.

to skoro vylučuje wifi, zvláště u zapařených.
navíc máš nepřenosný stolák, tam by wifi používal jen nesvéprávný bfu.

jestli potřebuješ ve svém brlohu i wifi kvůli telefonu, za ten kabel v liště nebo powerline si připojíš ap / levný router s vynechaným wan vstupem, bez dhcp, s kanálem wifi posunutým aspoň o 5 proti routeru: např. tp-link wr841n