Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno smazané soubory

Dobrý večer,já blb,jsem včera smazala nechtíc fotky z flešky a z noťasu.Dá se to nějak obnovit?Vím,že jsem někde četla o Bodu obnovení,jenže nevím,kde to hledat,Uměl by někdo poradit?děkuji.hezký večer.

Naraz, z dvoch úložísk mazať, to bol záchvat jedu, zlosti alebo zámer?

Obnova je možná SW: Recuva, a následne skúsiť bod obnovy (nie je záruka), lebo nepíšeš s akým OS disponuješ, a či máš obnovu systému nastavenú.

Dobrý den,na Pc umím jen základy,takže jsem dala flešku opravit,data už mám,šlo to bez problémů.Většinou ta data,co jsem měla na noťasu jsem měla právě na té flešce také,takže na tom noťasu ani tak nezáleželo.Stálo mně to nějakou korunu,ale hlavně že už to je.Sama bych to asi nezvládla.Všem, děkuji za pomoc a přeji hezký den.