Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde mi synchronizovat Google Calendar

Zdravím, na telefonu mi nejde synchronizovat můj Google kalendář. V nastavení aplikace chybí kolonka pro povolení oprávnění. V synchronizacich vůbec není. Viz přiložené video. Zkoušel jsem kalendář přeinstalovat i odhlásit a přihlásit Google účet. Nic nepomohlo. Nevíte si někdo s tím rady?
Problém jsem již jednou popisoval v angličtině, ale nikdo mi na Google fóru neporadil.

V ty synchronizaci vubec nemas polozku kalendar. Jako kdyby na sebe Google ucet a Google kalendar v tom telefonu vubec nevideli.

Google forum je jako Microsoft forum, spousta cancu a nikdy nikomu k veci neporadej.

Bych zkusil do vyhledavace napsat typ tveho Lenovo telefonu a "not working Google Calendar", jestli to neco nevyhodi.

Jinak ale kazda rada draha, muze to byt nejakym debilne udelanym firmwarem Androidu od Lenova nebo proste zase neco zprasene u Google, stava se oboji.

Položka kalendář v synchronizacich byla, dokud jsem se neodhlasil a přihlásil na můj Google účet. Synchronizace vzdy proběhla úspěšně, ale bez výsledku v kalendáři. V něm to psalo, že nemám synchronizovaný žádný kalendář ...