Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Videotransfer

Dobrý den, koupila jsem si videotransfer od firmy Pinnacle studio. Záznam z videokazet se ukládá přímo na USB, ovšem video mi nejde přehrát, ani zkopírovat do počítače. Soubor má příponu sfsache. Prosím o radu v jakém programu by šlo video přehrát,popř. co musím s videem ještě udělat, aby to bylo možné. Děkuji za radu.

Ak myslis .sfcache, tak to nie je video, ale cache subor windows vista (Ready Boost SFCACHE, ak to nechces tak si vo vista vypni readyboost). S videom to nema nic spolocne.

Video sa ti uklada bud niekde inde (na lokalny HDD), alebo nikde. Pozri si v tom programe ktorym to snimas (ak nevies kde je nastavenie tak si k tomu pozri navod) ze na aky disk sa to uklada, prip. si tam nastav priamo pismeno toho USB disku.

tak jsem to ready boost vypla, ale bohužel jsem zjistila, že se mi na USB nic nenahrálo. Ale vážně nevím proč.
:.(. vše mám propojené, ale když zapnu nahrávání, nic se mi na USB nenahraje.Mají začít blikat modré světla (když rozpoznají signál videa), ale bliknou jen červené. 3-[

No ved som ti pisal ze sa ti tam video nenahrava, pisal som aj ze (vypnutie) readyboost nema s videom nic spolocne.

Ja (a ani nikto iny kto to tu cita) nevie ze co presne tam mas, co mas v USB, co zapnes, kde to zapnes, co mas v programe nastavene ako cestu na vystupny subor, atd, tak bud sem napis poriadne ze co mas/co robis/ako je to nastavene, alebo si k tomu precitaj navod.

P.S. Predpokladam ze si v tom programe musis nastavit, ze kam to ma ukladat (do zlozky C:\mojefilmy, alebo kde chces). Tak si to nastav. Alebo to mas zle zapojene (kabel medzi VHS a kartou).

Co je to "na USB" se nic nenahraje? USB je zásuvka do které něco zastrčíš (v tvém případě nejspíš výstup z toho videotransferu), ne? A potom platí jedno pravidlo: odkud nahrávám -kam nahrávám. A když to nevíš, tak použij "Hledání" a dej si vyhledat soubory s příponou
.mp4. Pokud takový najdeš, dá se přehrát asi jen ve Quick Time 7 a vyšším.