Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WiFi

ahoj... pořídil jsem si router zyxel p-600 mám i konzoly sony psp a chci na něj chytit signál s routeru ale když dám vyhledat tak mi to nic neukáže podle mě ten routr nevydává žadny signál je zapojený a jde jen internet na pc přes kabel jak mám zprovoznit to wifi dík za odpověď

tak předpokládám, že tam je nějaká sekce wireless, tak bych řekl, že to bude v ní..

ono, když se to tak vezme, je dobře, že v defaultu je to vypnuté, protože kdekdo to jen postaví, nechá to nezabezpečené, a pak se diví, že jsou jeho soukromé informace dostupné na internetu...