Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Xbox 360 dvd mechanika

Mam mensi "problem". Pred par dnami som si zakupil GTA V na XBOX 360, a vzdy ked zapnem xbox, tak mechanika (aspon myslim, ze je to ona) sa trase a huci. Je to v pohode?

Řešení:

Disk je posrabanej ? Vetsinou to huci ctecka kdyz nemuze najit stopu, jestli to huci stejne jak u jinyh her tak to neres, jestli vic - a disk je cisty tak vycisti ctecku.
*Hru prekopiruj na disk, si nevzpominam jestli to u 360 s GTA V vubec slo ?!.

Disk je posrabanej ? Vetsinou to huci ctecka kdyz nemuze najit stopu, jestli to huci stejne jak u jinyh her tak to neres, jestli vic - a disk je cisty tak vycisti ctecku.
*Hru prekopiruj na disk, si nevzpominam jestli to u 360 s GTA V vubec slo ?!.