Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem divne nacitany stranek

Zdravim, Od doby co jsem nainstaloval Windows 7 (lip mi sedi a stejne hraju starsi hry jenom) tak mam takovej problem s nacitanim stranek na google chrome, napriklad chci stahnout discord a kdyz kliknu na hlavni stranku discordu tak mi to napise toto: Útočníci se mohou pokusit odcizit vaše údaje na webu discordapp.com (například hesla, zprávy nebo informace o platebních kartách). Další informace
NET::ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID

takze me to nepusti ani na officialni stranku discordu...

za dalsi, kdyz se divam na video tak se treba po 15 sekundach video sekne a pak jen beha to kolecko furt dokola u videa(nacitani videa)

zkousel jsem i jiny prohlizec a vse stejne.

AMD FX 4300 4.7Ghz 4x
Geforce GTX 960
16GGB RAM HYPER X
Windows 7 64Bit Home Basic
Zdroj 900W

Internet podle speedtest.net

850mbs download
680 Mbs Upload.

Diky za kazdou radu.

Líp ti sedí (?), zrejme jedine v zbožnom prianí na storočnom HW. Nemáš pravdu.

W10, ak ju okrešeš, zbavíš bloatware pred inštaláciou ešte z prípravného ISO (nLite a spol.), zvládne nielen tvoj HW starožitný šunt, ale bude stokrát svižnejšia oproti naboptnenej zdochline OS W7. Desina má prepracovanejší kernel, schopnejšie využije RAM, swap virtuálku, CPU a grafiku, dokonca na každom "garážovom HW" v prípade zdatnejších znalcov s prácou Windows.

Z uvedeného dôvodu zbožňujem vývojárov z Redmondu.