Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nelze připojit externí klávesnici k notebooku

Politá a dost opotřebovaná klávesnice u notebooku acer aspire 7551g-p344g50. Než příjde nová chtěl jsem zkusit externí usb, problém je, že se objeví ve správci zařízení s vykřičníkem, že nebyly nalezeny ovladače. Ten notebook není můj je plný všelijakých driver boosterů a driver downloaderů, asi by to bylo nejlepší přeinstalovat a na to nemám čas. Nevíte o něče jednodušším? Ještě v biosu funguje bez problému, musí to být ve windows.

oceňuju, že sem léta chodíš se samými hroby místo normálního hw a ještě tě nenapadlo ten odpad vyhodit (i s majitelem toho zaspywarovaného dreku).
ale nemá to cenu křísit, čistá instalace bude rychlejší - bez poškozeného nastavení, bez konfliktních dll, bez spyware, bez nekompatibilních ovladačů.
nevadí že nemáš čas. ať si to přeinstaluje ten lama co to zničil, tu má postup:
http://web.archive.org/web/20090515134914/http://pc.poradna.net/a/view/366229-ovladac-zakladni-desky