Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Napájení win 7

Zdravím je velmi malá otázka ... Vrtá mi hlavou jestli když mám stolní PC a v napájení nastavím vysoký výkon jestli mi to alespoň trochu pomůže při hrách ? Mám tam od výroby vyvážené. píšou tam něco o spotřebě energie ale stejně mám stolní PC a ne noote ook...jak to máte vy?
Změna kategorie, původně: Periferie (karel)

U stolniho PC pochybuji ze to bude mit dopad na FPS, je to spise pro zarizeni s baterii, u desktop .. a vsak nech si ve hre zobrazit FPS a zkus to sam uvidis ze je budes mit stejné :-)
* To uz ti urcite vic pomuze, kdyz behem hrani povypinas zbytecné programy, aplikace v pozadi.

V prípade hier je dôležité napájanie GK s odstavením (eliminovaním) zbytočných systémových súborovov na pozadí, aby nezaťažovali CPU a RAM.

Správa napájania vo Windows si s týmito nastaveniami určite neporadí.

----------------------------------------------------------------
Hľadaj vhodný SW k týmto brutálnym "rezom" zasahujúcim do okresania OS na mieru stavaných, ak tieto úkony nedokážeš vykonať sám. Niektoré hracie SW majú názov Turbo apod. marketingové ťahy.

V prípade W10 máš o optimálnu hernú pohodu vystarané z dielne Redmondu, bez obdobných zásahov tretích výrobcov, ako v prípade skapatej, zdochnutej sedmy.