Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Magnify.exe se spustí po přihlášení

Dobrý den,

hrál jsem si na přihlašovací obrazovce s možnostmi usnadnění a po následném přihlášení do jednoho účtu se spustí lupa. Musím ji vždy vypnout. Na ostatních účtech se nespouští. Hledal jsem ve složce po spuštění - nic, msconfig po spuštění - také nic a nakonec v registru v klíčích RUN - nic. Leze mi to dost krkem. Tušil by někdo, čím ještě může být způsobeno tohle nesmyslné spuštění lupy po každém přihlášení vtom jediném účtu?

OS = Win 7 x86

Díky

[TiP] ~ Najdi si ten Magnify tusim ze by mel byt nekde pod "c:\windows\System32\Magnify.exe", preber mu prava, a po prebrani prav ho prejmenuj treba na Magnify.old, tak se ti zarucene po startu neobevi ;-).

cd c:\windows\system32
ren magnify.exe Magnify.old

*Nebo se podivej do nastaveni ergonomie ("Ease of access") jestli jde jen vypnout.