Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PhoenixOS - android v PC

Zdravím, mám problém nainstalovat si android do PC, neptejte se mě prosím proč to chci, chci to vyzkoušet :-)
Mám problém, po nainstalování PhoenixOS kliknu při najíždění systému na Phoenix a napíše se mi toto viz. příloha.

Virtualizaci mám v biosu zapnutou.
Očíslování na obrázku jak to jde po sobě, jak se mi při zapnutí OS okna zobrazují.
Zapnu virtualizaci, dám uložit klasika, restartuje se mi pc, kliknu na PhoenixOS a pak se mi objeví okno 2, pak hned okno 3, pak se pc bohužel restartuje a nenajede do PhoenixOS

Poraďte mi prosím..co s tím může být..

Řešení:

- Jo. Samozrejme ma i google play obchod.
- Na stahnuti : Bluestacks pro Windows
*Pozor, né vsechny aplikace musi fungovat bez problému, ale zpravdila co jsem zkousel fungovalo 9 z 10 aji hry.

- Existuji i jinaci ? Ano, jako Nox App Player, nebo RemixOS Player
* NOX jsem nezkousel, RemixOS fungoval vcelku slusne, ale nevim jak pokracoval dalsi vyvoj, mysl ze je pozastaven, nebo neco takového.

- Jak chces pomoct, kdyz jsi nic neuvedl ?
- Jak instalaci a z ceho provadis USB, CD, v jakém rezimu UEFI ? Jaky mas HW podlad ARM nebo 86x CPU, verzi Phoenix ..

[TiP] ~ Nejdriv ho spust a vyzkousej ve "virtualce", jestli bude fungovat normalne, taka zpak se pokus o instalaci.

ahoj dík za reakci
stahl jsem klasickou instalacku PhoenixOSInstaller_v3.0.1.446_x86_x64 a instalovat pres setup ve windows, po instalaci restartova a pred nabehnutim systemu se mi ukazuje nabidka, jestli chci spustit OS phoenix
system mam x86 (takze 32bit) instalacka je na obe verze, aspon to tak chapu kdyz je tam napsany x86_x64
procesor mam dvoujadrovy 3,2 ghz
3 gb ram
mista pres 50 Gb coz na ten phoenix staci

ps. jak to spustim ve virtualce? díky moc

Dobre, dekuji za presnejsi popis.
- Posledni otazka, z jakého duvodu ho chces instalovat ?
- Ptam se, protoze jestli ho ches instalovat k tomu, aby js imohl spustit Android aplikace tak na misto toho muzes pouzit spis « Android Emulator » jako https://www.bluestacks.com
* 3Gb RAM jsou pro virtualko malo, chtelo by to alespon 4Gb, jinak by jsi aktivoval Hyper-V, nebo nainstalovat Virtual Machine a spusit ten [ISO] Phoenix v nem.