Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem usb>lpt

zdarec posim vas o pomoc rad bych si obstaral redukci z usb na lpt ale cena az 400 KC se mi zda dost celkem na dva konektory a kus dratu ::) a tak vas proosim o schema pokud nekdo ma pls
DIK moc vsem

:-D to si dozajista děláš legraci...

jestli se domníváš, že to spraví 2 konektory a "kus drátu", tak se prosím vrať co nejdříve na zem. Pro "převod" signálu je třeba celkem složitý obvod (větěinou je dělá firma Prolific)...

P.S.: možná tě zmátlo, že nevidíš nikde žádnou "krabičku", ale ty obvody se většinou dávají do těla centronics konektoru.