Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hledám rozšíření pro Chrome na zrušení autoplay

Ahoj,

hledám rošíření pro Chrome, které by zabránilo spuštění videa, když zobrazím webovou stránku, aby se video samo nespustilo. Je to extrémně otravné.

Používal jsem rozšíření "Disable HTML5 Autoplay", ale autor ho přestal vyvíjet a videa se mi začala přes toto rozšíření spouštět, tak hledám jakékoli jiné řešení, které zařídí, že se z této otravné funkce autoplay jednou definitivně nezblázním, je to opravdu děsivý stupidní nápad. :-/

V Chrome funguje?

Safra, v tom pripade zmena dotazu, hledam rozsireni, ktere bude umet zakazat funkci Autoplay pro Operu a Vivaldi.

Toto rozsireni ve Vivaldi shodi prohlizec, v Opere proste nefunguje. Myslel jsem, ze to bude vsechno fungovat vsude stejne, ale zjevne nikoliv.

• A mas ten modul aktivovany (aktivovat v panelu), kdyz pustim video Youtube tak stoji, uvodni stranka na misto spusteni videa ma jen spustené "kolecko" jako by cekalo, ale video se nepusti.
[PRIKLAD] : Kliknu na toto video (otevri s Opera), Youtube se spusti, ale video 'STOJI', "autoplay" nefunguje (= Off/false). "https://www.youtube.com/watch?v=-X49VQgi86E", v mém druhém prohlizeci (Edge) kde prvek nainstalovany neni, se video automaticky spusti.
* :i: Pak, jestli na Youtubu kliknes a video ze ho ches videt, tak se spusti, to je snad v poradku :-).
[83436-panel-png]

Uz to vidim.

No to je mi k nicemu.

Ja nezadavam adresu odkazu. Jdu proste na youtube, vidim tam nejaka videa, kliknu na nejake video z nabidky a ono zacne hrat. Jenze ja bych chtel neco jako bylo na Pale Moonu (predtim na Firefoxu) rozsireni Autoplay Toggle, kde to video nezacalo samo hrat, dokud jsem dole na videu neklikl na trojuhelnicek (spustit). :-/