Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SMS zdarma přes net

Ahoj, mohl by mi někdo poslat odkaz na stránku kde půjde vpoho odesílat sms na mt? Výborná byla "esemes.cz", ale před nějakou dobou s ní byly problémy a teď to píše že neumí nic, což je pravda. "poslatsms a smsbrana" ani nepište, z těchto šitů žádná sms nedojde! Děkuji za odkaz na v tomto spolehlivou stránku

Nic spolehlivého, či zaručeného na posílání SMS zadarmo už snad ani neexistuje.
Jednoduše nechce nikdo provozovat službu zdarma.

Dnešní pseudo "provozovatelé" tak sbírají Vaše čísla a prodávají je dále pochybným volačům.

SMS-ky, jak správně píšeš, nechodí vůbec nebo s několikahodinovým zpožděním, když se zadaří.