Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemAnketa Konfigurace Systému

Ahoj.
Při zapnutí PC se mi veškeré aplikace, které sem před vypnutím měl otevřené, znovu otevřou.
Zkusil sem v konfiguraci systému zvolit: "Normální spuštění". Když dám "použít", "OK" a Konfiguraci systému znovu otevřu, mám tam opět navoleno "Výběrové spuštění".
Veškeré aplikace "Po spuštění" mám povolené.

Ve spuštění počítače mám také Windows 7, jenž vypadá že zapřičiňuje tento problém, nemám absolutního šajna jak to odstranit.

Jak mám problém vyřešit?

25%
50%
0%
13%
0%
13%

Ve spuštění počítače mám také Windows 7

jen hádám, protože tvoje informace nestojí za nic: to jsou přeinstalované w7 na w10 - a furt tak ostudně nefunkční?

msconfig ... spuštění starých w7 přece můžeš odstranit.

co se ti spouští z různých míst v systému:
- pro kontrolu spouštěcích míst ms autoruns -> záložky: logon (po spuštění), services (služby), scheduled tasks (naplánované úlohy).