Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Blbnutie obrazu

Zdravím. Mám taký problém s obrazom. Po novej inštalácii grafického ovládaču Nvidia mi dosť blbne obraz. Nie len v hrách ale celkovo na ploche a všade. Dal som ako prílohy dve videá kde to je vidieť. Skúšal som odinštalovať nový ovládač a tam tam ten ktorý som mal pred tým ale stále ten istý problém. Dokonca aj po preinštalovaní Windowsu problém stále pretrváva. Skúšal som aj druhú obrazovku a stále ten istý problém. Bol by som rád keby niekto vedel čo s tým.

Môj pc:
Základná doska: MSI Z370 GAMING PLUS
CPU: Intel Core i7-8700K
GPU: ASUS DUAL GTX1060 O6G
RAM: HyperX 16 GB 3000 MHz DDR4 CL15 Predator
HDD: Seagate BarraCuda HDD 2 TB
Zdroj: EVGA 600B

Díky za odpoveď. Skúšal som to zapojiť do iného portu a stále nič. Kábel mám zapojený cez redukciu z obrazovky ide VGA do redukcie ktorá ide do grafiky do DisplayPortu (po pravde moc sa v týchto pojmoch nevyznám) a mám ku grafike zapojenú aj SMART TV cez HDMI a tam ide obraz v pohode. Asi blbá otázka ale kde zapojím obrazovku do integrovanej grafiky? Ešte raz dík za odpoveď.

Když jde obraz v Tv normálně přes HDMI pak je GPU ok,chyba bude v tom převodníku VGA/DP nebo čím to máš propojený (přes obyč redukci by to nemělo jít vůbec obraz)

Jinak slušná sestava co máš a pěkně mizerný propojení se starým monitorem,dneska máš ca od 3000Kč už slušný monitory.......