Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nelze pustit videa

Ahoj,mam problem,nejdou mi vubec poustet videa pouze flashovy(youtbe.com),mam geforce7600ft a dokonce sem zkousel davat i jiny ovladace nez mam na cd.Vzdy kdyz zapnu video(avi,mpeg,3gp,wmv)v jakymkoliv prehravaci pc se sekne a funguje trhane ze musim restartovat a to dela i u her pri intru.Nevite jak to resit?

doplním MM:

1. zkontrolovat, případně přeinstalovat drivery základní desky
2. zkontrolovat, případně přeinstalovat DX9c
3. aktualizovat drivery grafiky na aktuálné verzi (www.nvidia.com)
4. odinstalovat všechny codecpacky, nainstalovat jen jeden, např. CCCP
5. alternativně vyzkoušet přehrávač s integrovanými kodeky, doporučuju GOMplayer (testuju ho asi měsíc a je výborný)