Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 blue screen

Zdravím, dnes jsem jako každý den zapnul svůj počítač a najednou mi to hodilo blue screen se stop kódem: SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION
Do nouzového režimu se nejde dostat, také mi to hodí blue screen. A na plochu se také nemůžu dostat, pokaždé mi to hodí ten blue screen. Děkuji předem za odpovědí
Windows 10 Pro
RAM : 12 Gb
GPU :GTX 1050 Ti
CPU : Intel core i7 950
HDD : WD20EARX 2 TB (starý už 5 let) https://pevne-disky.heureka.cz/wd-green-2tb-sata-300_64mb-wd20earx/
Změna kategorie, původně: Software (karel)

RAM : 12 Gb, GPU :GTX 1050 Ti, CPU : Intel core i7 950

asi herní dělo. takže si do toho nacpeš jako systémový disk green, fak dobrý.

důležitější je jiná věc: máš tam zvláštní kombinaci ram, ke které se ani neumíš vyjádřit, z čeho je to poskládané.
nepovedlo se ti popsat, co vlasně děláš s memtestem. jak jsem psal, z toho cd se bootuje počítač. nebo když to dáš třeba s rufusem, můžeš si ho hodit i na boot flashku.
https://www.memtest.org/#downiso
kontrola paměti je i ve windows (vyžádá si restart), uživatelé w10 to stejně neumí najít.

nepíšeš bližší parametry ramek (takt, časování, organizace), stačil by i odkaz na eshop kdes to kupoval.
něco málo vyčte speccy nebo hwinfo, ale asi toho chcu moc.

k bsod: poučný bývá screen z bsod viewer, jeden z nejzajímavějších sloupců je "caused by driver".
aby ses vůbec dostal do windows, vyndej ty nesmyslné 2x 2gb moduly, udělej cmos reset, po spuštění vlez do nouzového režimu*.

*) jak se při nefunkčních w10 dostat do nouzového režimu myslím neví ani m$, neb to má velmi intuitivní.
http://www.servispckupka.cz/jak_spustit_nouzovy_rezim_windows_10.php

green disk do ted fungoval perfektne a rychle

to je nějaký vyšší level humoru.

ak by si uviedol kompletne čo spôsobilo danú chybu,dalo by sa poradiť presnejšie,je obrovký rozdiel,či SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION spôsobil napr. netio.sys,alebo stop bug 0x3B a podobne,takto to budeme len veštiť a variť z vody...velmi často takúto chybu spôsobuje napr. staršia verzia norton antivírus ,neurčená pre win10......