Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem t mobile uvitaci melodie app

zdravím

na google store najdete appku od t mobile uvitaci melodie.... funguje Vám někomu po nainstalování? nebo Vám to pise i na nejnovejsim samsungu ze aplikace neni kompatibilni s vasim zarizenim a po nainstalovani pise hlasku neni pripojeny internet..pritom je..
komu to jde ?

diky

Bavíme se o aplikaci Uvítací tóny od vývojáře T-Mobile Czech Republic? Takže žádné Uvítací melodie, když už se ptám a chci se chovat drze, bylo by fajn si překontrolovat základní fakta.
S Mi Mix 2 kompatibilní je, nevidím ale důvod, proč si něco takového instalovat a nastavovat. Cokoli jiného, než klasické tůtání, mě dokáže akorát naštvat, není nic lepšího, než nuceně poslouchat něčí hudební (ne)vkus, když se potřebuju na něčem domluvit.

to je zajímavý, a na mém Samsungu s8 to kompatibilní není...důvod proč chci tuto aplikaci je, že jako jediná nabízí možnost nahrát si vlastní nahrávku v mobilu, a mít jí jako uvítací tón...chci si nahrát zvukovou nahrávku ve stylu v případě že hovor nezvednu kontaktujte mne na tomto čísle pomocí sms nebo na email xxxx@email.cz .... nechci žádnou hudbu to jen pro upřesnění...nechovám se drze ale tenhle potkan fallon radí stylem co máš udělat ale už nenapíše jak to udělat..samý chytrý kecy k ničemu

Hele já nevím co to s Vámi na téhle stránce je :-DD jak můžeš odpovedet na * .chci si nahrát zvukovou nahrávku ve stylu v případě že hovor nezvednu kontaktujte mne na tomto čísle pomocí sms nebo na email xxxx@email.cz .... nechci žádnou hudbu to jen pro upřesnění *
a ty na to odpovís * Buď si jistý,že to většina lidí ihned típne jak tam otevře hubu nějaký Klus,nebo podobný šišlal. Nebo snad nějaké techno má volaného vítat ? *

Nevím, fakt nevím, pochopil jsi snad z toho co jsem napsal že chci do nahravky zpívat? Kluse? Poustet techno?
ne! :)

Ta aplikce ti umožní nahrat vlastni zvukovou nahravku a puzit ji jako uvitaci tón.