Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 144hz monitor

Dobry den ,chtel bych se optat.Premyslim o koupi pc monitoru 144hz.Otazka zni ,ci je to dobry napda a poznam rozdil,kdyz hraji prevazne csgo cca na 100-150 fps.Diky za odpoved
Změna kategorie, původně: PC sestavy. Nechceš PC sestavu. (karel)

Je to tak, k tomuto radu dat nelze. Jsou lidi, kteri to vidi na prvni pohled a jsou lidi, kteri ten rozdil nevidi vubec. Pokud jsi hodne dobry hrac GSGO, tak to asi vyznam ma, ale opravdu radeji nejprve ozkousej.

Vypada lip je relativni, jestli uvidis rozdil tak "ano".
*Na 75Hz vic jak 75frames mit nemuzes, i kdyz hra zobrazuje 200, 75Hz se dokaze obnovit jen x75/s, 144Hz - x144 obnoveni za/s. V pripade ze by vic zobrazenych snimku melo znamenat lepsi, tak "ano" bude "lepsi".